Σύμφωνα με την υπ’ αριθ. 6/02.03.2023 και 7/06.03.2023 Πράξη του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής Α/θμιας Εκπαίδευσης Ευρυτανίας που συγκροτήθηκε με την υπ’ αριθ. 6395/09.11.2022 (ΑΔΑ: 6ΝΝΤ46ΜΤΛΗ-ΑΝ8)  Απόφαση της Περιφερειακής Διεύθυνσης Α/θμιας & Β/θμιας Εκπαίδευσης Στερεάς Ελλάδας, καταρτίστηκαν και ανακοινώνονται:

α) Ο αναμορφωμένος προσωρινός ενιαίος αξιολογικός πίνακας μοριοδότησης υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Ευρυτανίας.

β) Ο πίνακας υποψηφίων που θα εξεταστούν και για μοριοδότηση γνώσης της ξένης γλώσσας κατά τη συνέντευξη.

γ) Ο πίνακας με το πρόγραμμα συνεντεύξεων των υποψηφίων.

Τ.Σ.Ε._Π.Ε. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ_Αναμορφωμένος Προσωρινός Ενιαίος Αξιολογικός Πίνακας Μοριοδότησης Υποψηφίων Διευθυντών-ντριών Σχολικών Μονάδων

Τ.Σ.Ε._Π.Ε. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ_Πίνακας Υποψηφίων για Εξέταση σε Ξένη Γλώσσα

Τ.Σ.Ε._Π.Ε. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ_Πρόγραμμα Συνεντεύξεων Υποψηφίων Διευθυντών-ντριών Σχολικών Μονάδων_